ZESPÓŁ

„Jeżeli każdy da z siebie wszystko w swoim własnym kręgu, to świat wkrótce zmieni się na lepsze”
(A. Kolping)

 

Biuro Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce mieści się w Krakowie, przy ul. Żułowskiej 51.

 

KONTAKT

tel. +48 12 418 77 70

fax. +48 12 418 77 76

kolping@kolping.pl

 

 

 

Krzysztof Wolski

sekretarz naczelny

tel. +48 12 418 77 79

mail: kwolski@kolping.pl


Beata Harasimowicz
koordynatorka projektów
tel. +48 12 418 77 72
mail: bharasimowicz@kolping.pl


Bożena Michałek
koordynatorka projektów
tel. +48 12 418 77 74
mail: bmichalek@kolping.pl


Patrycja Kwapik
koordynatorka projektów

specjalistka ds. europejskiej współpracy młodzieży
tel. +48 12 418 77 62
mail: pkwapik@kolping.pl


Anna Wilk
koordynatorka projektu
doradca klienta RIP

tel. +48 12 418 77 67
mail: awilk@kolping.pl


Martyna Wójtowicz-Szczepańska
koordynatorka projektu
pośrednik pracy

tel. +48 12 418 77 63
mail: MWojtowicz@kolping.pl


Anna Wiśniewska
specjalista ds. szkoleń
tel. +48 12 418 77 61
mail: awisniewska@kolping.pl
 

Barbara Borejszo
specjalista ds. rynku pracy

tel. +48 12 418 77 74
mail: bborejszo@kolping.pl
 

Marta Pieczątka  
specjalista ds. zatrudnienia subsydiowanego
pośrednik pracy

tel. +48 12 418 77 67
mail: mpieczatka@kolping.pl
 

Anna Olsińska  
specjalista ds. staży

tel. +48 12 418 77 64
mail: aolsinska@kolping.pl
 

Jagoda Łączyńska
specjalistka ds. finansów

tel. +48 12 418 77 66
mail: jlaczynska@kolping.pl
 

Anna Nowak  
starszy specjalista ds. finansów

tel. +48 12 418 77 68
mail: anowak@kolping.pl
 

Józef Sikorski
coach

tel. +48 12 418 77 77
mail: jsikorski@kolping.pl
 

Monika Dąbrowska
specjalistka ds. promocji
tel. +48 12 418 77 78
mail: jlaczynska@kolping.pl


Pavlo Khmara
informatyk
tel. +48 12 418 77 75
mail: pkhmara@kolping.pl


Rafał Jachym
informatyk

tel. +48 12 418 77 75
mail: rjachym@kolping.pl


Agnieszka Kumorek
specjalistka ds. rozwoju i filantropii

tel. +48 12 418 77 75
mail: akopyc@kolping.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

 

Dorota Pala 
główna księgowa
tel. +48 12 418 77 73
mail: dpala@kolping.pl


Renata Kawula  
księgowa kadrowo-płacowa

tel. +48 12 418 77 73
mail: rkawula@kolping.pl

 

 

BIURO KOLPING TRAVEL

DOM KOLPING

 

Magdalena Ryś
kierownik
tel. +48 12 418 77 70
mail: mrys@kolping.pl


Paulina Chojnacka
recepcjonistka

tel. +48 12 418 77 71


Karolina Ryś
recepcjonistka

tel. +48 12 418 77 71


Tomasz Białas
recepcjonista

tel. +48 12 418 77 71

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
 


Projekty:

Created by Agencja Interaktywna NEGON