ZARZĄD

W skład Zarządu Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce wchodzi 8 osób, które działają zgodnie z maksymą bł. Patrona:

 

„Nasza codzienna praca musi patrzeć w przyszłość”

 

ks. Józef Jakubiec

Józef Jakubiec

Prezes Dzieła Kolpinga w Polsce

mail: jjakubiec@kolping.pl  

 

Wiceprezes Dzieła Kolpinga w Polsce
mail:

 

Robert Prusak

Robert Prusak

Przewodniczący Zarządu

mail: rprusak@kolping.pl

 

Beata Harasimowicz

Beata Harasimowicz
Wiceprzewodnicząca Zarządu

mail: bharasimowicz@kolping.pl

 

Krzysztof Wolski

Krzysztof Wolski
Sekretarz naczelny
mail: kwolski@kolping.pl

 

Agnieszka Curzytek

Agnieszka Curzytek
Skarbnik

mail: acurzytek@kolping.pl

 

Paulina Gurgul
Pisarz
mail: pgurgul@kolping.pl

 

Józef Pabian

Józef Pabian

Członek Zarządu

mail: jpabian@interia.pl

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
 


Projekty:

Created by Agencja Interaktywna NEGON