ZARZĄD

W skład Zarządu Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce wchodzi 8 osób, które działają zgodnie z maksymą bł. Patrona:

 

„Nasza codzienna praca musi patrzeć w przyszłość”

 

ks. Józef Jakubiec

Prezes Dzieła Kolpinga w Polsce

e-mail: jjakubiec@kolping.pl

 

Wiceprezes Dzieła Kolpinga w Polsce
mail:

 

Robert Prusak

Przewodniczący Zarządu

e-mail: rprusak@kolping.pl

 

Beata Harasimowicz

Wiceprzewodnicząca Zarządu

e-mail: bharasimowicz@kolping.pl

 

 

Krzysztof Wolski

Sekretarz naczelny

e-mail: kwolski@kolping.pl

 

Agnieszka Curzytek

Skarbnik

e-mail: acurzytek@kolping.pl

 

Paulina Gurgul

Pisarz
e-mail: pgurgul@kolping.pl

 

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
 


Projekty:

Created by Agencja Interaktywna NEGON