08.2018

Pierwszy NIEDZIELNY OBIAD w Makowie Podhalańskim

W dniu 21 lipca 2018r. odbył się w naszej siedzibie pierwszy NIEDZIELNY OBIAD, zorganizowany w ramach projektu „Godność człowieka – moja, twoja, nasza”, który nasza makowska Rodzina Kolpinga realizuje wspólnie ze Związkiem Centralnym Dzieła Kolpinga w Polsce.

Nasza koordynatorka - wolontariuszka  Gosia Jancarz zorganizowała prawdziwy domowy obiad dla seniorów spoza naszej grupy KKS. Była bardzo miła, domowa, ciepła atmosfera, seniorzy bardzo zadowoleni, wręcz wzruszeni przyjęciem i serdecznością. Dla nas bardzo ważne jest to, że możemy akcję Niedzielny Obiad dalej kontynuować i dzięki projektowi mamy na to środki.

Bożena Wojdyła, RK Maków Podhalański

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU