04.2019

CZAS na UTW - BOCHNIA

Projekt „CZAS na UTW” to połączenie idei aktywizacji i integracji osób powyżej 60 roku życia z ciekawym i różnorodnym programem edukacji, skierowany jest do osób chcących zwiększyć swoją aktywność kulturalną, edukacyjną  oraz poprawić swoją kondycję fizyczną.

W ramach projektu zaplanowano program zajęć obejmujący m.in.: spotkania tematyczne, wycieczki krajoznawcze, wyjścia do teatru i na inne wydarzenia kulturalne  oraz wiele innych ciekawych zajęć takich jak  zajęcia poprawiające sprawność fizyczną (gimnastka, aerobik).

Ponadto: szkolenie komputerowe, warsztaty zdrowego odżywiania, kurs języka obcego oraz możliwość udziału w seminarium poświęconym  zagadnieniom związanym z samym procesem starzenia się oraz zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem.

Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga” w Bochni na realizacje projektu pozyskało środki od  Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Created by Agencja Interaktywna NEGON