Dzieło Kolpinga - animacja

Dzieło Kolpinga to zorganizowana wspólnota katolicka zrzeszająca Rodziny Kolpinga – stowarzyszenia działające na terenie całej Polski. Realizujemy ideę samopomocy, co oznacza, że otrzymana pomoc ma być wykorzystana na stworzenie warunków do dalszej aktywności. Działamy na rzecz dzieci, młodzieży, seniorów, osób bezrobotnych i potrzebujących wsparcia. Kontynuujemy ideę naszego patrona bł. Adolpha Kolpinga.

Międzynarodowa szkoła letnia na Słowacji

Szkoła letnia  pt. „Four experiences, one common solution” odbyła się w dniach 29.08 – 04.09.2016 w miejscowości Stiavnicke Bane na Słowacji. W projekcie wzięli udział młodzi liderzy z Polski, Słowacji, Czech i Węgier. Spotkanie dotyczyło tematu migracji i mniejszości narodowych i etnicznych. Odbyły się wykłady, warsztaty oraz Flash Mob prezentujący wyniki warsztatów pośród lokalnej społeczności.

Projekt sfinansowano przy wsparciu finansowym Funduszu Wyszehradzkiego.

Dzieło Kolpinga a społeczeństwo obywatelskie

Adolph Kolping

Film biograficzny o Adolphie Kolpingu w niemieckiej wersji językowej.

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Created by Agencja Interaktywna NEGON