Model rozwoju młodzieży pod kątem zatrudnienia

Film "Model rozwoju młodzieży pod kątem zatrudnienia"  to rezultat projektu realizowanego przez Kolping Drustvo Srbije,  Organizatia Centrala a Familiilor din Romania oraz Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus +.

Produkcja:  Kolping Drustvo Srbije
Tłumaczenie: Jerzy Wolf Studios

Wyzwalamy aktywność lokalnych społeczności

Dzieło Kolpinga to zorganizowana wspólnota katolicka zrzeszająca Rodziny Kolpinga – stowarzyszenia działające na terenie całej Polski. Realizujemy ideę samopomocy, co oznacza, że otrzymana pomoc ma być wykorzystana na stworzenie warunków do dalszej aktywności.

Dzieło Kolpinga - animacja

Dzieło Kolpinga to zorganizowana wspólnota katolicka zrzeszająca Rodziny Kolpinga – stowarzyszenia działające na terenie całej Polski.  Działamy na rzecz dzieci, młodzieży, seniorów, osób bezrobotnych i potrzebujących wsparcia. Kontynuujemy ideę naszego patrona bł. Adolpha Kolpinga.

Międzynarodowa szkoła letnia na Słowacji

Międzynarodowa szkoła letnia  pt. „Four experiences, one common solution” odbyła się w dniach 29.08 – 04.09.2016 w miejscowości Stiavnicke Bane na Słowacji. Spotkanie dotyczyło tematu migracji i mniejszości narodowych i etnicznych.

Projekt sfinansowano przy wsparciu finansowym Funduszu Wyszehradzkiego.

Dzieło Kolpinga a społeczeństwo obywatelskie

Adolph Kolping

Dzieło Kolpinga to zorganizowana wspólnota katolicka zrzeszająca Rodziny Kolpinga – stowarzyszenia działające na terenie całej Polski.  Kontynuujemy ideę naszego patrona bł. Adolpha Kolpinga.

Film biograficzny o Adolphie Kolpingu w niemieckiej wersji językowej.

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Created by Agencja Interaktywna NEGON