KONTAKT

 

ZWIĄZEK CENTRALNY DZIEŁA KOLPINGA W POLSCE

 

ul. Żułowska 51

31-436 Kraków 

 

tel. +48 12 418 77 70

fax. +48 12 418 77 76

email: kolping@kolping.pl 

 

NIP: 676 - 10 - 51 - 184

Regon: 350783070

Numer KRS: 0000065046

 

LOKALIZACJA: 

ZOBACZ NA MAPIE

 

 

Adresy Rodzin Kolpinga:

 

RK w Bachowicach
ul. Stefczyka 81, Bachowice
34-116 Spytkowice
e-mail: bachowice@kolping.pl

 

RK w Brzesku
ul. Kościuszki 33
32-800 Brzesko
e-mail: brzesko@kolping.pl

 

RK w Chełmku
ul. Wojska Polskiego 1
32-660 Chełmek
e-mail: chelmek@kolping.pl

 

RK w Chodzieży
ul. Zamkowa 4a/3
64-800 Chodzież
e-mail: chodziez@kolping.pl

 

RK w Gdańsku
ul. Żabi Kruk 3
80-822 Gdańsk
e-mail: gdansk@kolping.pl

 

RK w Gdańsku - św. Wojciechu
ul. Trakt Św. Wojciecha 440
80-007 Gdańsk
e-mail: wojciechgdansk@kolping.pl

 

RK w Jarosławiu
ul. 3-Maja 49
37-500 Jarosław
e-mail: jaroslaw@kolping.pl

 

RK w Jodłownie
ul. Kościelna 4, Jodłowno 19
83-046 Jodłowno
e-mail: jodlowno@kolping.pl

 

RK w Kłodawie
Jagatowo 7a
83-010 Straszyn
e-mail: klodawa@kolping.pl

 

RK w Kolonowskiem
ul. Leśna 13a
46-057 Kolonowskie
e-mail: kolonowskie@kolping.pl

 

RK w Krakowie-Nowym Bieżanowie
ul. Aleksandry 1
30-837 Kraków
e-mail: nbkrakow@kolping.pl

 

RK w Krakowie-Klub Celtycki
ul. Żułowska 51
31-436 Kraków
e-mail: kckrakow@kolping.pl

 

RK w Legnicy
pl. Katedralny 6
59-220 Legnica
e-mail: legnica@kolping.pl

 

RK w Luborzycy
Wysiołek Luborzycki 83
32-010 Kocmyrzów
e-mail: luborzyca@kolping.pl

 

RK w Łebie
pl. Św. Jakuba 8
84-360 Łeba
e-mail: leba@kolping.pl

 

RK w Łęczycach
ul. Kościelna 1
84-218 Łęczyce
e-mail: leczyce@kolping.pl

 

RK w Makowie Podhalańskim
ul. Kościelna 14
34-220 Maków Podhalański
e-mail: makow@kolping.pl

 

RK w Mysłowicach - Wesołej
ul. Wiosny Ludów 46
41-408 Mysłowice Wesoła
e-mail: myslowice@kolping.pl

 

RK w Niepołomicach
ul. Piękna 2
32-005 Niepołomice
e-mail: niepolomice@kolping.pl

 

RK w Porębie Żegoty
Poręba Żegoty 495
32-566 Alwernia
e-mail: poreba@kolping.pl

 

RK w Stanisławiu
Stanisław Górny 201
34-105 Wysoka
e-mail: stanislaw@kolping.pl

 

RK w Staniszczach Wielkich
ul. Kościelna 11
46-058 Kolonowskie
e-mail: staniszcze@kolping.pl

 

RK w Sycowie
ul. Kościelna 16
56-500 Syców
e-mail: sycow@kolping.pl

 

RK w Szczecińskiem
ul. Bandurskiego 77/23
71-685 Szczecin
e-mail: szczecin@kolping.pl

 

RK w Tczewie (I)
ul. Wodna 8
83-110 Tczew
e-mail: tczew@kolping.pl

 

RK w Tczewie (II)
ul. Rokicka 1
83-110 Tczew
e-mail: tczew-arka@kolping.pl

 

RK w Wadowicach
ul. E. i K. Wojtyłów 13
34-100 Wadowice
e-mail: wadowice@kolping.pl

 

RK w Warszawie- Bemowie
ul. Markiewicza 1
01-499 Warszawa
e-mail: warszawa@kolping.pl

 

RK we Wrocławiu
ul. Drobnera 5  
50-257 Wrocław
e-mail: wroclaw@kolping.pl

 

RK w Subkowach
ul. Kościelna 8
83-120 Subkowy
e-mail: subkowy@kolping.pl

 

RK w Niewieścinie
Niewieścin 19 A
86-120 Pruszcz
e-mail: niewiescin@kolping.pl

RK w Dębnie
Dębno 69
32-852 Dębno
e-mail: debno@kolping.pl

 

RK w Sosnowcu
ul. Pułaskiego 1/9
41-200 Sosnowiec
e-mail: sosnowiec@kolping.pl

 

RK w Prusach
Prusy 174
32-010 Kocmyrzów
e-mail: prusy@kolping.pl

 

RK w  Łoniowej
Łoniowa 195
32-854 Porąbka Uszewska
e-mail: loniowa@kolping.pl

 

RK w Pruszczu Gdańskim
ul. Chopina 3
83-000 Pruszcz Gdański
e-mail: pruszczgdanski@kolping.pl

 

RK w  Koronowie
ul. Bydgoska 23
86-010 Koronowo
e-mail: koronowo@kolping.pl

 

RK w Kręgu
Krąg 57
83-200 Starogard Gdański

 

RK w Oświęcimiu
pl. Św. Maksymiliana 2
32-602 Oświęcim
e-mail: oswiecim@kolping.pl

 

RK w  Cewicach
ul. W. Witosa 21
84-312 Cewice

 

RK w  Czchowie
ul. Zapotocze 34
32-860 Czchów

 

RK w Libiążu
ul. Oświęcimska 79
32-590 Libiąż

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
 


Projekty:

Created by Agencja Interaktywna NEGON