07.2018

Zaproszenie na wymianę młodzieżową do Serbii

W dniach 13 – 18 sierpnia 2018 r. w mieście Sremski Karlovci w Serbii odbędzie się wymiana młodzieżowa skierowana do członków Młodego Kolpinga z Polski, Rumunii i Serbii. Dla uczestników z Polski przewidziano 8 miejsc. Spotkanie odbywa się w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+ „Youth development for employment”.

Do udziału zapraszamy osoby w wieku 18-30 lat, które:

• chcą podnieść swoje kompetencje na rynku pracy

• są zainteresowane przedsiębiorczością

• są gotowe przekazywać zdobytą w projekcie wiedzę młodzieży w swojej macierzystej organizacji (w Rodzinie Kolpinga, lokalnej grupie młodzieży)

• posługują się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

W pierwszej kolejności do udziału w wymianie zostaną zakwalifikowane osoby, które:

• aktywnie włączają się w działania Rodziny Kolpinga/ Dzieła Kolpinga w Polsce

• nie uczestniczyły jeszcze w międzynarodowych wymianach młodzieży

• kwalifikują się do grupy osób z mniejszymi szansami

Koszty uczestnictwa (wyżywienie, zakwaterowanie i transport) pokrywa organizator.
Transport z Krakowa na miejsce spotkanie zostanie zapewniony przez organizatora.
Przed wyjazdem do Serbii planowane jest spotkanie przygotowujące w Krakowie (12.08.2018).

Zgłoszenia są przyjmowane na załączonym formularzu
do dnia 22 lipca 2018 na adres: pkwapik@kolping.pl

Z uwagi na dostępnośc wolnych miejsc, przedłużamy nabór uczestników na spotkanie do dnia 6 sierpnia.

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Created by Agencja Interaktywna NEGON