04.2019

Sztuka i serce - wymiana młodzieżowa w Krakowie

W dniach 11-17 kwietnia 2019 r. w Krakowie odbyła się międzynarodowa wymiana młodzieży, w której uczestniczyło 26 przedstawicieli Młodego Kolpinga z Niemiec, Portugalii, Litwy, Słowenii i Polski.

Podczas tygodnia pełnego wrażeń odbyły się m.in. warsztaty w Muzeum Sztuki Polskiej w Sukiennicach oraz warsztaty pisania ikon w Muzeum Erazma Ciołka. W Niedzielę Palmową w Katedrze na Wawelu poświęcono wspólnie przygotowane na tę okazję palmy. Podczas wizyty w Porębie Żegoty odbyły się warsztaty rzeźbiarskie w Muzeum "Drzewiej", dodatkowa atrakcją było strzelanie z łuku i wiatrówki. Uczestnikom bardzo spodobało się wspólne przygotowanie Pizzy w ośrodku harcerskim w Korzkwi.

Wymiana odbyła się w ramach projektu " Art & Heart" finansowanego ze środków programu Erasmus + Unii Europejskiej. Była to trzecia ostatnia wymiana międzynarodowa w tym projekcie.

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Created by Agencja Interaktywna NEGON