04.2018

Ogólne Zgromadzenie Związku 2018 w Częstochowie

W dniach 11-12 maja 2018 w Częstochowie odbędzie się Ogólne Zgromadzenie Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce. Zebranie zostanie poprzedzone spotkaniem rozpowszechniającym rezultaty projektu Erasmus + "Smart communication, smart youth participation". Na piątkowy wieczór zaplanowano wspólną kolację oraz Mszę Świętą na Jasnej Górze, a na sobotę obrady OZZ.

TERMIN ZGŁOSZENIA:

Formularze Zgłoszenia Delegatów proszę nadsyłać do biura Związku do dnia 16.04.2018 r. w dowolnej formie tj. - tradycyjną pocztą, faxem lub jako skan.

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce,

ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków

Fax: +48 12 418 77 76,

E-Mail: kolping@kolping.pl

OPŁATY:

Przypominamy o uregulowaniu zaległych składek członkowskich, co jest warunkiem pokrycia kosztów noclegu i wyżywienia Delegatów przez Związek.

Koszty przejazdu Delegatów pokrywa jak zawsze każda Rodzina Kolpinga we własnym zakresie.

Poniżej - w dokumentach do pobrania -  znajdują się szczegółowe informacje:

1. Zaproszenie na OZZ 2018

2. Formularz Zgłoszenia Delegatów

3. Program i porządek obrad

4. Uchwała o powołaniu Zastępcy na OZZ

5. Program spotkania rozpowszechniającego Erasmus +

NOCLEG

Hotel Restauracja Sekwana

ul. Wieluńska 24, 42-200 Częstochowa

OBRADY OZZ – sobota 12 maja

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, Aula

Aleja Jana Pawła II 126/130, 42-202 Częstochowa

DOJAZD

Goście podróżujący samochodem mają możliwość skorzystania dogodnego, szerokiego dojazdu od ul. Wieluńskiej z przyulicznymi miejscami parkingowymi, dużego parkingu samochodowo-autokarowego (na tzw. Rynku Wieluńskim oddalonego o zaledwie 100 m) oraz parkingu wewnętrznego na samochody osobowe od ul. św. Jana.

Otoczenie hotelu - odległości:
Jasna Góra - 200 m
Rynek Wieluński – 100 m
Aleje NMP – 0,5 km
Plac Biegańskiego – 1,3 km
Dworzec Główny PKP – 2,1 km

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Created by Agencja Interaktywna NEGON